Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 170 cm |
| Poprsje | 86 cm |
| Struk | 71 cm |
| Hip | 89 cm |
| Ruka | 50 cm |
| Širina ramena | 44 cm |
| Dužina noge | 86 cm |
| Dužina stopala | 22 cm |
| Dužina penisa | 15 cm |
| Analna dubina | 20 cm |
| Neto težina | 53 kg |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.