Opis
O njoj
Jeste li na tržištu za ekstremne ženske ljubavne lutke? Onda ne tražite dalje. Stvorene su s najluđim seksualnim fantazijama na umu, a najbolja stvar kod njih je to što su ujedno i prave lezbijske lutke, pa imate dodatnu prednost ako ih poželite iskoristiti za neku akciju djevojke na djevojci. Ovakve ženske ljubavne lutke ostavit će vas u dahu i iščekivanju čak i kada ste daleko od njih. Njihove vagine mogu primiti vaš penis čak i ako je potpuno tvrd, tako da se ne morate previše brinuti.
Ove harmonične seks lutke puno su bolje od svih demonstracija koje ste možda vidjeli. Ovo su prava stvar. Od svih ženskih ljubavnih lutaka, ove su jedne od najboljih. Bilo da vam trebaju za jebanje penisa ili za djevojku na djevojci, ove zgodne seksi lutke oduševit će vas. Jedan pogled na lutku uvjerit će vas da su napravljene posebno za vas.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 157 cm |
| Veličina grudi | H |
| Puno poprsje | 88 cm |
| Struk | 56 cm |
| Hip | 97 cm |
| Noga | 21 cm |
| Oralna dubina | 15 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Neto težina | 35 kg |
Galerija lutaka














Recenzije
Još nema recenzija.