Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 170 cm |
| Linija grudi | 86 cm |
| Linija struka | 60 cm |
| Linija kukova | 95 cm |
| Širina ramena | 34 cm |
| Dužina noge | 82 cm |
| Duljina ruke | 60 cm |
| Linija bedara | 49 cm |
| Teleća linija | 29 cm |
| Veličina stopala | 25 cm |
| Neto težina | 45 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.