Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Kehon koko | 164cm D Cup |
| Nettopaino | 40kg |
| Täysi rintakuva | 79 cm |
| Rinnan alla | 61 cm |
| Vyötärö | 57 cm |
| Hip | 93 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Olkapää | 31 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.