Kuvaus
Hänestä
An adult sex doll toy that meets your sexual needs makes it easier to get to climax. Dolls with makeup have a different appearance each time you doll them up. As a male sex doll fucks guy ass, there are no complaints from the gay doll. Sex with a doll is the best way to understand your sexual needs without responsibility to anyone.
The torso sex doll for women has a the muscles needed for holding a woman in place. You will also find an erect male organ in between the thighs. The sex doll belly button is always clean and non-toxic should want to put your tongue there.
The realistic sex doll AliExpress has the guarantee of getting to you in the best shape. Seeing the doujin sex doll alive happens right after you climax and the sex doll is right behind you. An aifei
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 170cm D Cup |
| Nettopaino | 40kg |
| Rintakuva | 89 cm |
| Vyötärö | 57 cm |
| Hip | 98 cm |
| Olkapää | 36 cm |
| Arm | 51 cm |
| Käsi | 15 cm |
| Jalka | 80 cm |
| Jalka | 20 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anaali syvyys | 17 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.