Kuvaus
Hänestä
Tämä on hyvin yksityiskohtainen bbw 2018 seksinukke. Siksi, jos rakastat seksinukke valtava peppu design. Tämä eloisa seksinukke on täydellinen tytölle, joka harrastaa seksiä nuken kanssa. Hyvin yksityiskohtaisen lihamaisen rakenteen ansiosta jokaisessa kehon osassa. Halailu tämän upean kokovartaloisen oikean nuken kanssa tuntuu niin realistiselta.
Lisäksi seksinuken suun tulee olla käyttökelpoinen. Ja ehdottomasti on. Tämä on yksi markkinoiden parhaiten arvioiduista seksinukeista. sisään
Lisäksi realistiseen liittolaisen hyvin yksityiskohtaiseen suunnitteluun. Tämä bjd-seksinukke c on erittäin toimiva. Ihosta, joka tuntuu yhtä usein ja yhtä joustavalta kuin ihmisen iho. Muodostaa lihaisiksi tekstuurit jokaisessa mehevässä, mutkaisessa osassa. Tämä on yksi parhaista seksinukkebordellin puhtaista nukeista, joita rahalla voi ostaa. Lisäksi, kuten paras ja pienin pieni seksinukke. Tässä alapuolikkaassa seksinukessa on tiukat, uurretut ja hyvin kuvioidut emättimen ja peräaukon kanavat viimeistelevät kokemuksen.
Mitat
| Korkeus | 19,29 tuumaa / 49 cm |
| Rinnan koko | 25,98 tuumaa / 66 cm |
| Lantion koko | 25,2 tuumaa / 64 cm |
| Vyötärön koko | 40 cm / 15,75 tuumaa |
| Jalan pituus | 8 cm |
| Nettopaino | 8,5 kg |
| Emättimen | 16,96 cm / 6,68 tuumaa |
| Anus | 13,5 cm / 5,33 tuumaa |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.