Kuvaus
Hänestä
Tunne kaikki mahdollinen glamouri realdoll-seksinukke-anime-eliittikokoelmassamme. Tämä kokoelman materiaali on TPE:tä, joten nämä nuket ovat realistisia ja suunniteltu vastaamaan kaikkiin seksuaalisiin ja romanttisiin fantasioihin. Siten kokoelmamme esittelee erilaisia vartalotyyppejä, ihonväriä ja mukautettuja vaihtoehtoja aidolla ja aidolla tavalla. Jokainen niistä on tehty suurella huolella parhaiden mestareiden ja rakastajattareiden toimesta, ja se näyttää taatusti mahdollisimman läheltä yksityiskohtiin keskittyen.
Fyysisen tyytyväisyyden ohella on upeat emotionaaliset tunteet, joita seksinukkemme voivat antaa sinulle. Siinä on realistinen ilme kasvojen piirteisiin, kosketusherkkyys saa sinut tuntemaan, että sinulla on todella kumppani.
Mutta jos olet valmis maksamaan paljon laatuun, löydät sieltä edullisia ja loistavia realdoll-seksinukkeanimea jokaiseen ikimuistoiseen tapahtumaan.
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 170 cm |
| Paino | 33kg |
| Olkapää | 44 cm |
| Rintakuva | 80 cm |
| Alempi rintakehä | 75 cm |
| Vyötärö | 60 cm |
| Hip | 78 cm |
| Arm | 55 cm |
| Käsi | 17 cm |
| Jalka | 102 cm |
| Jalka | 25 cm |
Nukke galleria









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.