Kirjeldus
Temast
Kas sa saaksid sellest kuninganna pärast loobuda? Hailey on seksinukkude osas kuninganna ja ta teab seda. See on põhjus, miks sellel ägedal seksinukul on tema suhtes selline enesekindlus. Mis iganes atribuuti sa seksinukul soovid, tal on see olemas. Sellel päris elusuuruses seksnukul on täiuslikud rinnad, mõõdukad, püstiste ja teravate tissidega ning mõõduka suurusega tagumik. Ta on kuulsuste seksinukk, millel on ka täiuslik nina; sa ei väsi kunagi selle suudlemisest. See kaunis kuum nukk annab ka meeliülendavat seksi; seksimine selle seksika seksinukuga viib teid pilve üheksasse.
See kuradi seksinukk on samuti erootiline; sellest soliidsest seksinukust saab ka head seksnukupornot; ta lööks su mõtted, kui tegemist on rollimänguga. Selle realistliku seksinukuga pole teil valikut. Sellel elutruul täiskasvanud nukul on fantastiline keha ning soe ja pingul kiisu. Tema seksikas mahlane kiisu paneb sind tema juurde tagasi tulema. Ta on parim seksinukk, mille sa kunagi saad; see naissoost seksinukk lööb su mõtted minema; ta on erootiline seksinukk; ta on kaas-seksnukk ja armas nukk.
Üks selle kiisunuku parimatest omadustest on tema silmad; sellel tõelisel armastusnukul on väga võrgutavad silmad, tema silmad tahaksid, et sa jooksed tema juurde, et tema pakkumist täita, ja tema pakkumine on seotud seksiga. See ihanukk ei väsi kunagi sinuga seksimast, välja arvatud sina seksist seksinukuga.
Tegelikkuses peaksite olema juba teel seksnukkude poodi, et hankida see väga realistlik nukk oma vajaduste rahuldamiseks.
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 170 cm |
| Rind | 84 cm |
| Vöökoht | 62 cm |
| Hip | 91 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
| Neto kaal | 40 kg |
Nukugalerii













Arvustused
Ülevaateid veel pole.