Kirjeldus
Temast
Kõrgel tõusjad saavad kohata suhteliselt realistlikku Kasandra seksinuku, mis on 160 cm kõrge ja millel on pehmest TPE-materjalist kere. Robot on loodud seksinukuks, millel on uskumatud boonused, mis tagavad suurepärase vahekorra nukuga. Tänu suurele tööle ja suurepärasele detailitäpsusele on selle seksinuku kumerus või ava peaaegu võimatu.
Kasandra mitte ainult ei meenuta pildil olevat naist, vaid ta on ka mõnus puudutada; tema nahk on nii pehme, sest nukud on valmistatud ülipehmest TPE-materjalist. Pärast seda, omades läikivaid, pehmeid ja armsaid juukseid, kauneid kurje silmi ja labaseid kurve, saab temast teie lemmikarmuke voodis.
Nautige taevalikku olemust, mis on võimalik uue TPE seksnukuga 160 cm Kasandra. Kui otsite midagi, mis teie armusuhtele rohkem naudingut lisaks, siis on järgmised näpunäited just teile. Tehke seda juba täna!
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 161 cm |
| Rinna suurus | 28F |
| Täielik rind | 83 cm |
| Vöökoht | 50 cm |
| Hip | 89 cm |
| Jalg | 21 cm |
| Suuline sügavus | 15 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
| Neto kaal | 35 kg |
Nukugalerii






















Arvustused
Ülevaateid veel pole.