Kirjeldus
Temast
Mis teeb seksinukkudes need nii paljudele inimestele nii ahvatlevaks?
Võib-olla on külm sellepärast, et nad saavad seksinukke odavalt, või võib-olla sellepärast, et seksinukkudega kaasneb natuke seksuaalset vabadust.
Seksnukke on palju erinevaid, kuid levinuim tüüp on suhunukk. Puhumisnukul on väga realistlik avatav ja suletav suu, mis muudab selle väga elutruuks. Suud kasutatakse seksi ajal oraalseks seksuaalseks naudinguks. Need rõõmunukud on väikestes suurustes ja suurepäraste rindadega. Inimestele meeldib ka kuradi nukk, sest nad saavad seda tüüpi seksnukudega kogeda erinevaid asendeid. Mõnele inimesele meeldib kasutada ka naudinguid oma seksuaalsuse ja seksuaalsete ihade uurimiseks. Tagumiku seksinukuga on kaasas pärakuõõs, mida kasutatakse vahekorra ajal. Neid nukke on kujutatud enamikus seksinukupornos. Tõelises nukupornos domineerivad pikakarvalised nukud, kuna need on inimestele atraktiivsemad.
Külastage tõelist nukufoorumit, et saada lisateavet seksnukkude kohta ja teada saada, mis teie vajadustele sobib.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 165 cm |
| Rind | 80 cm |
| Vöökoht | 56 cm |
| Hip | 89 cm |
| Neto kaal | 38 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 22 cm |
| Anaalne sügavus | 18 cm |
Nukugalerii




























Arvustused
Ülevaateid veel pole.