Kirjeldus
Temast
Parimad seksinukud meestele, kellele mehed meeldivad? Meil on sind!
Ostke meilt gei- ja meessoost seksnukke.
Need kännud on valmis sinuga alla minema ja end määrima, ilma et oleks vaja veenda. Anaalseksi nukkudel on kaks funktsionaalset auku, suu ja vahetükk, mis hõlbustavad puhastamist.
Nad oskavad ka neid auke väga hästi kasutada, kuna nende suhunukkude suus on vaakum, mis suurendab survet ja intensiivsust. Sul on garanteeritud, et lööd oma koormust kiiremini õhku ja see on okei, sest seksikas mees talub kõike.
Ka seksnuku tagumiku kasutamine pole kunagi nii hea tundunud – anaalseksnukk on soonikkoes, et jäljendada tõelise perse kuradi aistinguid ja võite olla kindlad, et see on liiga tipp.
Meeste seksinukud ei ole tavaliselt nii voolitud kui see mees ja me näeme, et selle elusuuruses nuku seisus on tema nuku peenis kindel ja püstine.
Tal on kohandatavad funktsioonid. Võite valida suurema riista või võib-olla väiksema riista, kui te pole suuremate fänn.
Uskuge meid, te ei leia teist nii head.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 162 cm |
| Rind | 78 cm |
| Vöökoht | 57 cm |
| Hip | 88 cm |
| Õlg | 36 cm |
| Jala pikkus | 85 cm |
| Käe pikkus | 55 cm |
| Jala pikkus | 22 cm |
| Neto kaal | 36 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vaginaalne sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii





















Arvustused
Ülevaateid veel pole.