Kirjeldus
Temast
Hentai armastusnukud on vaatamisväärsus. Peamine ilu on see, et ta on teie all ilma vastupanuta, mis annab teile täieliku juurdepääsu. Võite alustada suudlusega. Tähendab, pole vaja kiirustada. Sel hetkel pole nagu torm tulemas, või mis?
Saate tunda, et nahk on pehme, tema rinnad on mahlakad. Sa lihtsalt karjatad oma peopesad nende kohal, samal ajal kui suudled. Peatute ja näete peaaegu täiuslikku keha. Lõppude lõpuks, kas pole kõigil privileeg näha esimest korda imeilusat alasti armastusnukku? Sa haarad endasse tema kuradi realistliku seksnuku keha iga osa. Teie riist kasvab tulevase ootuses ja olete kannatlikult kõigeks valmis.
Täna ei ole teil tuju täiskasvanud seksnukuga ülemääraseks eelmänguks, nii et jätate need huuled allapoole ja silitate oma riista otse kliitorist kuni häbememokadeni, taandudes aeglaselt, säilitades samal ajal tasakaalu. Seal ja siis tead, et pole muud kohta, kus sa tahaksid olla, kui see, kus sa sel hetkel oled. Hoidad tempot, põksutad samal ajal rindu pigistades. Neid hüvesid saab nautida ka seksnukuga lesbi. See oleks kindlasti parim orgasm, mille olete mõne aja jooksul saanud.
Kui arvate, et see on teie jaoks liiga suur, on meil kääbus-seksnukk. Keegi ei jää kõrvale, isegi seksnukuga tüdruk.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 168 cm |
| Rind | 82 cm |
| Rindade all | 70 cm |
| Vöökoht | 63 cm |
| Hip | 97 cm |
| Käe pikkus | 68 cm |
| Õlgade laius | 40 cm |
| Sääre liin | 34 cm |
| Reie joon | 53 cm |
| Jala pikkus | 80 cm |
| Jalade suurus | 23 cm |
| Suu sügavus (ainult pehme pea) | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 40 kg |
Nukugalerii
























Arvustused
Ülevaateid veel pole.