Kirjeldus
Temast
Kas teile meeldivad Jaapani silikoonnukud? Või äkki pole kindel, millist tüüpi kogu keha katvaid silikoonnukke osta? Teeme valiku teie jaoks lihtsamaks – isegi kui olete seksnukke kogu aeg kasutanud. Kui teil on realistlik täiskasvanu suuruses nukk (erinevalt virtuaalsetest seksnukkudest) ja teile meeldivad yumi armastusnukud, siis see kaunis seksnukk teile meeldib.
See elutruu armastusnukk (Paella) on üllatus. Tal on lühikesed mustad juuksed, mis on kujundatud bobi ja nende kujundamine on enamiku inimeste unistus. Tukk ei võta ta näost päevagi, vaid aitab esile tõsta tema peakuju ning seda, kui peen ja armas ta on. Kuid ta ei ole kogu nägu.
Sellel seksnukul on korralik keha! Tal on kena paar B-tassi rindu, mis sobivad ideaalselt kõigile, kellele meeldib rindu masseerida või kellele meeldib paariga mängida. Ja see pole veel kõik. Tal on kindel keha, mis on puudutamisel nii pehme, et tahaks teda magada hoida. Meie lemmikosa kohandatud silikoonnuku eelistamisel.
Olge nii loominguline kui soovite ja tehke valikud. Toome kohale!
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 165 cm |
| Rind | 84 cm |
| Rindade all | 60 cm |
| Vöökoht | 57 cm |
| Hip | 95 cm |
| Käe pikkus | 68 cm |
| Õlgade laius | 30 cm |
| Sääre liin | 34 cm |
| Reie joon | 53 cm |
| Jala pikkus | 82 cm |
| Jalade suurus | 23 cm |
| Suu sügavus (ainult pehme pea) | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 36 kg |
Nukugalerii

























Arvustused
Ülevaateid veel pole.