Kirjeldus
Temast
Mõnikord on raske kvaliteetseid seksnukke hankida, sest seal on palju madala kvaliteediga seksnukke, mis on valmistatud odavatest materjalidest ja nende materjalide tõttu ei kesta need kaua.
Meie täissuuruses realistlikud seksinukud on sama suured kui päris inimene. Need nukud on kõige seksikamad seksinukud ja see ei tulene sellest, kui realistlik nad välja näevad, vaid nende võlu, ilu ja vastupandamatute seksuaalavade tõttu.
Need on mõned odavad seksinukud, mida müüakse. Need on hämmastavad seksinukud ja on palju asju, mida nad on võimelised tegema.
Kui soovite saada parimat seksuaalkogemust, siis soovitan teil osta need kvaliteetsed seksinukud. Need on ka lesbide seksnukud ja lesbid saavad neid kasutada seksuaalse rahulduse saamiseks.
Kui soovite müüa odavaid päriselu seksinukke, seksikamaid seksinukke, hämmastavaid seksnukke või kvaliteetseid seksnukke, siis peate investeerima oma raha nendesse nukkudesse, sest need on mõlemad taskukohased, kauakestvad, vastupidavad ja väga realistlikud. .
Need on meisterdatud ja kujundatud teie väljamõeldud kõditamiseks ning need on valmistatud parimate kunstnike poolt.
Esitage tellimus kohe, et need kvaliteetsed seksnukud lähipäevade jooksul teie ukse taha toimetatakse
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 166 cm |
| Rindade joon | 80 cm |
| Vööjoon | 57,5 cm |
| Hip Line | 87 cm |
| Õlgade laius | 38 cm |
| Käe pikkus | 67 cm |
| Jala pikkus | 104 cm |
| Jalade suurus | 21 cm |
| Reie joon | 46 cm |
| Vasika joon | 30 cm |
| Neto kaal | 37 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.