Beskrivelse
Om hende
Leder du efter at købe en af de bedste kvaliteter af realsex sex dukker på markedet? Hvis du har brug for en realistisk seksualdukke med åben mund med vaginale og anale muligheder. Denne sex dukke 18 ægte dukke er det bedste bud for dig. Takket være en kombination af funktionalitet, kødlignende teksturer og et godt detaljeret liv som et godt udseende. Denne sexdukke realistiske røvvideo kærlighedsdukke giver et fuldt fordybende seksuelt møde.
Desuden i modsætning til den bedste hånddukke sexlegetøj. Denne ægte sexdukke solinda kærlighedsdukke føles næsten som en rigtig person. Ved at give meget mere end bare huller til at proppe din penis i. Derfor lover det at kneppe en robot-sexdukke gif-dukke at være lige så engagerende som den virkelige vare. Dette gør denne sexdukke med stjernehorer til en afrundet intim ledsager. Så hvis du vil købe et ægte livagtigt sexdukke-skallet design. Du kan endda nyde intens treesome med en sexdukke.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 152 cm |
| Buste | 75,5 cm |
| Under Bust | 55 cm |
| Talje | 52,5 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Armlængde | 48 cm |
| Håndflade | 15,5 cm |
| Benlængde | 71 cm |
| Fod | 20,5 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Vægt | 30 kg |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.