Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Platin silikone |
| Højde | 156 cm |
| Nettovægt | 30 kg |
| Øvre Buste | 76,5 cm |
| Under Bust | 56 cm |
| Talje | 50 cm |
| Hofte | 87,5 cm |
| Skulder bredde | 34,5 cm |
| Armlængde | 64 cm |
| Håndlængde | 16 cm |
| Benlængde | 82 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Skededybde | 16 cm |
| Anal dybde | 14 cm |
Dukkegalleri













Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.