Beskrivelse
Om hende
Sexdukker er designet til at være visuelt tilfredsstillende og meget tilfredsstillende. De hollandske koners sexdukker er meget populære sexdukker, fordi de ikke kun var de første sexdukker, der blev designet af hollandske mænd, men det tog talentfulde billedhuggere og kunstnere til at gøre dem til, hvad de er.
Vores hollandske koner dukker er erotiske dukker. De afkrydser alle boksene på din seksuelle liste, og de er meget fuckable. De har vaginale læber, der er meget bløde og realistiske.
Hun er den bedste sexdukke på udsalg, og hun er også en kvindelig kærlighedsdukke. Hun er den bedste ledsager, og hvis du behandler hende perfekt, vil hun tilbringe et helt liv sammen med dig.
At købe en fuckable dukke betyder, at der ikke vil være nogen afbrydelser i soveværelset, og du kan have marathonsex i timevis, fordi hun ikke vil klage.
Disse sexdukker er også billige sexdukker i naturlig størrelse. Selvom de er lavet af det fineste materiale, er de stadig meget overkommelige og budgetvenlige.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 157 cm |
| Brystlinje | 67 cm |
| Taljelinje | 48 cm |
| Hip Line | 77 cm |
| Skulder bredde | 30 cm |
| Armlængde | 63,5 cm |
| Benlængde | 103 cm |
| Fodstørrelse | 20 cm |
| Lårlinje | 43 cm |
| Kalvelinje | 27 cm |
| Nettovægt | 29,5 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri













Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.