Beskrivelse
Om hende
Hollandske konedukker spiller kvinders roller godt i sex. Brug af sexdukker til sexformål hjælper med at reducere stress. Når du har lyst til seksuel handling, er en anime-sexdukke i silikone tilgængelig.
En ægte shemale dukke er perfekt til begge køn, inklusive trekanter med enten homoseksuelle eller lesbiske partnere. Shemale dukken har både mandlige og kvindelige kønsorganer. Dette er en meget vigtig funktion.
Den koreanske kærlighedsdukke og den japanske anime sexdukke er i den billigste kærlighedsdukkekategori. Disse realistiske dukker kommer også med kuponkoder for at hjælpe dig med at få dem til gode priser.
Dine fantasier kan omfatte at have en kvindelig kærlighedsdukke eller en kæmpe sexdukke. Gør hvad der vil give dig den opfyldelse du ønsker. Når du har gjort din dukke nøgen, skal du bruge hendes fleksible skelet og placere hende i forskellige positioner, indtil du finder den perfekte til dig.
Den tykke rigtige dukke er en rigtig sød. Hun har menneskelige træk, der altid vil give dig et smil på læben. Der er ingen stopper for alle de vilde ting, du kan gøre med hendes krop.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 170 cm |
| Buste | 102 cm |
| Talje | 54 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Arm | 52 cm |
| Ben | 86 cm |
| Fod | 20 cm |
| Nettovægt | 41 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri
































































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.