Popis
O ní
Představujeme nejoblíbenější recenze sexu panenek na torzo, kde se můžete stát členem velkého počtu milovníků sexu, kteří sdílejí své názory na aktuální témata a trendy v používání sexpanenek. Naše platforma je docela přínosná pro lidi, kteří vyrábějí skutečné sexuální panenky, aby mohli prezentovat produkty zájemcům s podrobnými informacemi a recenzemi.
Diskuse, které jsme se rozhodli vést, vycházejí z různých aspektů panenek, jako je mimo jiné navrhování funkcí až po kvalitu použitého materiálu. S roky marketingu hraček pro dospělé jsme vyvinuli scénář, který je spíše známý všem zákazníkům a umožňuje jim komunikovat se zástupci trhu vřelým a přátelským způsobem.
Diskutujte o dokonalých panenkách na sex na prsa, které uspokojí vaše potřeby, a přečtěte si recenze skutečných lidí na nejlepší současné výrobce panenek na trup.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Velikost těla | 158 cm C-hrnek |
| Čistá hmotnost | 32 kg |
| Plné poprsí | 71 cm |
| Pod poprsím | 52 cm |
| Pás | 47 cm |
| Boky | 89 cm |
| Délka chodidla | 20 cm |
| Rameno | 31 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Hloubka konečníku | 15 cm |
| Ústní hloubka | 12 cm |
Galerie panenek


























































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.