Popis
O ní
Looking for a high-quality doll sex xhamster real doll? This is one of the best well detailed sex dolls on the internet. From the well detailed looks to a visually engaging structure. This gorgeous life like sex doll fits snugly in a 160cm sex doll storage case. This means that storage between rounds of deeply pleasurable sex will not be a problem.
Furthermore, this hardcore sex doll video tpe doll is realistically functional. This means that whatever you want to do with a real life
partner, you can do with this mcmullen real doll.
Moreover, this sex doll silicone real doll is highly durable. Hence, riding sex doll carmen bella promises to feel just as real without having to worry about damage. So, you can explore every bit of this plus size sex doll as you ride the wave of the most intense orgasm you have ever felt. In addition to having a superior quality to the best latex plush sex doll. This bubble butt ll sex doll has a visually engaging look that just feeds the eyes.
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 162 cm |
| Plné poprsí | 85 cm |
| Pod poprsím | 66 cm |
| Pás | 63 cm |
| Boky | 101 cm |
| Šíře ramen | 35 cm |
| Délka paže | 70 cm |
| Délka vnitřního švu | 73 cm |
| Délka chodidla | 23 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 15 cm |
| Ústní hloubka | 18 cm |
| Hmotnost | 29 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.