Popis
O ní
Tato nádherná realistická porno panenka je dobře navržená realistická sexuální panenka. Jedna, která má nejlepší design sexuálních panenek na boxden.com. Od velmi detailního živého vzhledu až po texturu pohlavních panenek připomínající palooueth. Tato nádherná sexuální panenka ze skutečného života dělá z každého okamžiku používání skutečné sexuální panenky skutečně pohlcující sexuální zážitek. To znamená, že s touto sexuální panenkou nyisa skutečná panenka. Můžete očekávat, že si užijete maximálně uspokojivou sexuální stimulaci.
Navíc, pokud chcete navrhnout moji vlastní sexuální panenku. Tato skutečná cena panenky přichází s možnostmi přizpůsobení. Díky tomu je tato panenka sexy kočka skvělou volbou, pokud chcete oživit své nejlepší sexy fantazie. Toto je skutečná sexuální panenka, která má všechny funkce, které zajistí, že msex s panenkou pro muže působí zcela realisticky. S touto sexuální panenkou April o'neil tmnt tedy můžete prozkoumat ty nejdivočejší sexuální fantazie.
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 180 cm |
| poprsí | 110 cm |
| Pás | 67 cm |
| Boky | 90 cm |
| Paže | 65 cm |
| Šíře ramen | 42 cm |
| Délka nohy | 110 cm |
| Délka chodidla | 25 cm |
| Délka penisu | 15 cm |
| Anální hloubka | 20 cm |
| Čistá hmotnost | 58 kg |
Galerie panenek










Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.