Popis
O ní
Samozřejmě každý muž zažil trapné setkání s dámou. něco, co tě zbavilo sebevědomí. Ale s panenkami lásky pro muže je to všechno z okna. Dívčí sexuální panenky jsou životem jako panenky vyrobené převážně z tpe, které muži používají k sexuálním aktivitám. realistické sexuální panenky jsou zmenšené nebo zmenšené. Obvykle mají stejné charakterové vlastnosti jako sexuální panenky plné velikosti. Pochva sexuální panenky je elastická a vyrobena z velmi měkkého materiálu, díky kterému se cítí jako trochu lidská vagína. Elasticita způsobuje stimulaci během sexu.
Když kurva skutečnou panenku, většina mužů zažívá stejné vzrušení jako sex se skutečnou dívkou. Kategorie živých sexuálních panenek zahrnuje lidi používané jako sexuální panenky pro potěšení. Nemají žádné slovo v čemkoli, co se jim děje. To je totéž jako bdsm, ale bez jakéhokoli vstupu nebo bezpečného slova.
Ceny sexuálních panenek se liší produkt od produktu a místo od místa. Špičkové sexuální panenky budou přitahovat vyšší ceny.
Navštivte náš obchod se sexuálními panenkami a získejte lepší nabídky na velmi kvalitní sexuální panenky.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Prsa | 80 cm |
| Pás | 56 cm |
| Boky | 89 cm |
| Čistá hmotnost | 38 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 22 cm |
| Anální hloubka | 18 cm |
Galerie panenek

















































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.