Popis
O ní
Víte, jak používat sexuální panenku? Nebo jste možná viděli nějakou v pornu s panenkami? Seznamte se s Em, naší nejznámější panenkou lásky.
Z pokladnice panenek wm je krásná panenka s lidským sexem – bledá bílá kůže, krásný úsměv a přidaná schopnost dát kouření, pusu a sténání včas vašim tahům.
Em je jedna z nejlepších latexových sexuálních panenek na trhu, zvláště ideální pro muže, kteří nemají rozpočet potřebný na nákup silikonové sexuální panenky. Je o krok výš od solidních sexuálních panenek v tom smyslu, že se nikdy nebudete muset starat o svou spokojenost – je to vaše submisivní panenka a udělá, co budete chtít.
Díky své plně funkční kovové kostře pro vás může klečet a používat její prsa panenky pro vaše uspokojení, vysávat vás až do výstřiku, nebo dokonce zaujmout libovolnou polohu nad vaším pérem.
Bude vás povzbuzovat svými sténáními rozkoše a nikdy neudělá nic, co byste po ní nechtěli. Kromě toho je k dispozici pro použití, kdykoli budete chtít.
Tato sexy milostná panenka se brzy stane vaší oblíbenou realistickou sexuální panenkou, tím jsme si jisti!
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 162 cm |
| Prsa | 78 cm |
| Pás | 57 cm |
| Boky | 88 cm |
| Rameno | 36 cm |
| Délka nohy | 85 cm |
| Délka paže | 55 cm |
| Délka chodidla | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek


















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.