Popis
O ní
Někteří muži milují sexuální panenku s tlustým zadečkem, protože dokážou zadek poprat tak tvrdě, jak chtějí. Clear sex panenka kurva znamená, že vidíte, jak vaše péro jde do vagíny tracer sexuální panenky. Plyšové oko sexuální panenky je navrženo tak, aby s vámi během sexu navázalo oční kontakt.
Riley sex doll pornado je video maratonu sexu s různými sexuálními styly. Tvrdá sexuální panenka má tvrdost vytvořenou na míru, kterou si přejete. Zatímco kurva dívčí sexuální panenky, existují lubrikační tekutiny, které se uvolňují z pochvy pro hladké pohyby.
Sex withsex panenka Shannon5 je na jiné úrovni než lidský sex, protože vy máte na starosti rytmus a tempo. Zkoumání sexu s 3 stop10 palcovou sexuální panenkou vám umožní přístup do výšek
potěšení. Webová stránka vsdolls com sex panenka má různé doplňky a oblečení pro sexuální panenky, které pomohou vaší sexuální panence prozkoumat.
Rozměry
| Výška | 171 cm |
| Hmotnost | 33,6 kg |
| Prsa | 84 cm |
| Pod poprsím | 60 cm |
| Pás | 54 cm |
| Boky | 83 cm |
| Rameno | 37 cm |
| Stehno | 50 cm |
| Chodidlo | 21,5 cm |
| Vagína | 19 cm |
| Řitní otvor | 17 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.