Описание
За нея
Find out just how great the appeal of the New Real AI Female 3D Litbit 152cm Sex Doll Jasmine doll is, one of the biggest innovations in terms of adult entertaining. Made for people who have a true appreciation for them. The Fitbit sex doll combines invention and sensuality. The 152cm xnxx sex doll had very realistic proportions, and they were very true to life. Perfect for ‘a guy named Zack-‘ fantasies, this love doll had to meet with different fantasies, even being the Jasmine bbw sex doll. It doesn’t matter how many real doll AI sex videos I see; that will never get me off. This doll is heaven in a bottle, and the real sex doll is harmless until she is holding a knife. The love doll measures just how authentic an experience was, but it is important to have for anyone who likes their pleasure.
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Размер на тяло | 164см |
| Нето тегло | 32,3 кг |
| Пълен бюст | 94см |
| Под бюст | 67см |
| талия | 61см |
| Хип | 107см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Рамо | 37см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
| Орална дълбочина (мека глава) | 12см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.