Описание
За нея
Now get ready to taste a new session of fun, the Canada Sex Doll Brothel- where pleasure and perfection co- exist!!! NW Sex Dolls are individually made with utmost care to get the best results, hence they are the best for clients. Starting from their facial features and smooth skin to their ability to be made to suit your specific preference these best sex dolls are made to ensure that all your dreams are met.
It is very important which characteristics and qualities set each company or person apart from the rest. The shipping is also provided next business day throughout North America, so if you want to get some forbidden fruit, go for it. The dolls are also individually checked and examined to ensure the very best quality then are quietly delivered straight to your doorstep.
Well, there you have it, from the reviews stated above, order your Canada Sex Doll today and have unlimited fun like never before.
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 156см |
| Нето тегло | 47 кг |
| Бюст | 100см |
| Под бюст | 67см |
| талия | 59см |
| Хип | 110см |
| Рамо | 40см |
| ръка | 48см |
| ръка | 17 см |
| Крак | 73см |
| Крак | 22 см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 17 см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.