Описание
За нея
Алма е една от най-добрите ни силиконови любовни кукли. Това е така, защото Alma е една от най-добрите полутвърди силиконови секс кукли, които можете да намерите на пазара. Благодарение на високото ниво на детайлност и иновация, вложени в направата на тази евтина силиконова кукла, Алма притежава всички качества и функции на секс куклите за цялото тяло, но цената й е много достъпна.
Освен това, тази реална секс кукла е направена с много голямо внимание към детайлите по отношение както на визуалната привлекателност, така и на външния вид и текстурата. Това означава, че тази реалистична секс кукла едновременно изглежда и се чувства чудесно за докосване, галене, стискане, галене и изследване.
Освен това, благодарение на красивото й лице, което се съчетава идеално със секси извитото й тяло, Алма ви предлага много приятно изживяване, докато изследвате нейното тяло и секси извивки с ръцете си и нейните стегнати, оребрени и реалистично текстурирани вагинални и анални пасажи с вашия член.
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 160см |
| Гърди | 98см |
| Под гърдите | 70 см |
| талия | 66см |
| Хип | 105 см |
| На една ръка разстояние | 64см |
| Ширина на раменете | 40см |
| Линия на прасеца | 37см |
| Линия на бедрото | 56см |
| Дължина на крака | 74см |
| Размер на краката | 22 см |
| Орална дълбочина (само мека глава) | 12см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
| Нето тегло | 46 кг |
Галерия за кукли



























Отзиви
Все още няма отзиви.