Описание
За нея
Пазарувате ли любовни кукли за мъже? Ако отговорът е да, може да искате да разгледате тази японска реалистична секс кукла. Дългата й руса коса се вее по леглото й, а съблазнителната й поза е много привлекателна.
Евтината TPE кукла може да е с ниска цена, но не е с ниско качество. Всичко от красивото й изваяно лице до секси тялото и стегнатото куклено котенце е изящно.
She is a adult love doll and has been reviewed many times on the sex doll forum. Her category might be 158cm love dolls or petite sex dolls, but each time, she tops the class. If you want a realistic real life love doll for the company or for their youth, you will truly enjoy the small tit sex doll. Especially if the bigger breasts scare you or you like smaller body features.
Нейните изображения на секс кукли изобщо не я оправдават, въпреки че истинските снимки на кукли са направени професионално. Нейната мека TPE кожа я прави лесна за хващане и гушкане, а перфектното й розово котенце на кукла е толкова красиво, че можеш да свършиш само с поглед.
Тя е оформена точно като супермодел и ще се разходи по пистата гола само за вас.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 162см F чаша |
| Бюст | 80 см |
| Подгръдна | 60 см |
| талия | 55 см |
| бедрата | 85 см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Анална дълбочина | 16 см |
| Нето тегло | 37 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.