Описание
За нея
Not everyone has come across the sex doll site:literotica.com, but we will spare you the trip. If what you want is a sex doll fuck from a realistic full-body sex doll, then we have the best sex doll head and TPE hollow tits sex doll torso for you. She is the best sex doll for those who want to move on from the latex doll models. Emma, the sex doll, is the 160cm smiling sex doll of the season. The Reddit sex doll guy, ama, seems to agree. The Bloodborne sex doll offers you a pleasure like no other, with long, lithe legs that seem to go on forever and a winning smile to captivate you on her face. There is nothing you want from this love doll that will not be quickly and easily supplied. You will enjoy seeing her all lathered up or oiled up, body covered in fluid. Anything you want goes.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 165см |
| Гърди | 91см |
| талия | 58 см |
| Хип | 90 см |
| Рамо | 35 см |
| Дължина на крака | 87см |
| На една ръка разстояние | 60 см |
| Дължина на крака | 21,5 см |
| Нето тегло | 36 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Вагинална дълбочина | 22 см |
| Анална дълбочина | 18см |
Галерия за кукли






















Отзиви
Все още няма отзиви.