Описание
За нея
Getting into the game of being a sex doll supplier – the basic sex doll is the answer. Being a specialist in the marketing of this product, I am quite sure that our product is the most unique one among others. The dolls are crafted using silicone material and are designed to look exactly like a human being. These sex dolls are the ones that guarantee your clients the satisfaction they expect from you and they will come back for more. A perfect simulation is a result of our detailed work, realistic movements, expressions, and intimacy. We are not less than our customers would expect it to be so. Through the provision of a secret package, to become a supplier of our elementary sex dolls is a single step process. Innovate your business today with our world-changing product!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 158см |
| Горен бюст | 80 см |
| Под бюст | 65 см |
| талия | 50см |
| Хип | 80 см |
| Крак | 78см |
| Крак | 19 см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Орална дълбочина | 12см |
| Нето тегло | 30 кг |
Галерия за кукли

























Отзиви
Все още няма отзиви.