Описание
За нея
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 165см |
| Гърди | 76см |
| талия | 62см |
| бедрата | 88см |
| На една ръка разстояние | 67см |
| Ширина на раменете | 36см |
| Calf Circum | 29см |
| Обиколка на бедрата | 45,5 см |
| Дължина на крака | 87см |
| Дължина на крака | 23см |
| Нето тегло | 34 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.