Описание
За нея
На пазара за екстремни женски любовни кукли? Тогава не търсете повече. Те са създадени с мисълта за най-лудите сексуални фантазии и най-хубавото при тях е, че са и истински лесбийски кукли, така че имате допълнително предимство, в случай че искате да ги използвате за някакво действие момиче срещу момиче. Женски любовни кукли като тези ще ви оставят задъхани и очакващи дори когато сте далеч от тях. Техните вагини могат да поемат пениса ви, дори ако е напълно твърд, така че не е нужно да се тревожите твърде много.
Тези хармонични секс кукли са много по-добри от всички демонстрации, които може би сте виждали. Това са истинската сделка. От всички женски любовни кукли, тези са едни от най-добрите. Независимо дали имате нужда от тях за чукане на пениса или за момиче с момиче, тези горещи секси кукли ще ви впечатлят. Един поглед към куклата ще ви убеди, че са направени специално за вас.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 157см |
| Размер на бюста | з |
| Пълен бюст | 88см |
| талия | 56см |
| Хип | 97см |
| Крак | 21 см |
| Орална дълбочина | 15см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Нето тегло | 35 кг |
Галерия за кукли













Отзиви
Все още няма отзиви.