Описание
За нея
Не обичаш ли просто сладки японски жени?
Те изглеждат добре и имат малки дребни тела, които бихте разкъсали по време на секс. Но тъй като те са малко трудни за намиране, вземете нашите японски секс кукли за себе си. Приличат на истинските японки и са още по-добри. Тези шибани кукли идват с разнообразие от различни костюми, които да отговарят на нашите нужди. Опитайте да изпитате секс с кукла и никога няма да съжалявате.
Тези кукли са направени за употреба от всеки, който просто има нужда да се чувства добре. Те са истински секс кукли за ваше удоволствие. Нашите секс кукли за мъже се доставят с някои персонализируеми опции върху тях, бихте ли искали тя да е с дълга или къса коса, малко дупе или малко, стегнато дупе или меко. Какво ви очарова?
Или можете да си осигурите живот като солидна кукла. Те са страхотни за начинаещи. За да разберете по-добре секс куклите, можете да опитате да гледате порно с любовни кукли или да посетите xxx dolls за повече информация.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 161см E чаша |
| Бюст | 93см |
| Подгръдна | 73см |
| талия | 62см |
| бедрата | 102см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Анална дълбочина | 16 см |
| Нето тегло | 48 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.