Описание
За нея
Коя е тя? Е, тя се казва Моника и момче! Секс куклата Моника планира ли много за вас. Направо от секс кукла Китай, тази секс кукла yael е изящна и можете да ни се доверите за това. С коса, прибрана на опашка, може да се каже, че Моника прилича на секс кукла Ариана Гранде. Но това е мястото, където двуличието свършва. Гигантската секс кукла е по-бюстие, по-извита и по-широка.
Най-добрият начин да се опише приключенската, очарователна секс кукла би бил „премиум извита TPE секс кукла“ и не само е най-добрият начин, но е и доста точен. Изработена от най-добрия TPE материал на пазара, тази приличаща на секс кукла Tori е мека и подобна на кожа на допир, идеална за хора, които харесват жени с голям размер. Тя има маса на всички правилни места и по време на обратни снимки на красивото й, сладострастно дупе ще ви трябва въртенето на кръста й, за да не отскочи.
Най-хубавото е, че скелетът на нейната секс кукла е направен от стомана и следователно тя може да заеме всяка сексуална поза, без да се страхува от ръжда или прекалено много усилия. Накарайте я да докосне пръстите на краката си, да извие гърба си, да бъде вашата кукла за орален секс или да се търкаля на топка. Каквото и да искаш от нея, ще го получиш.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 164см |
| Бюст | 88см |
| талия | 58 см |
| Хип | 88см |
| На една ръка разстояние | 67см |
| Крак | 21 см |
| Нето тегло | 43 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли



































































































Отзиви
Все още няма отзиви.