Description
About Her
Sex dolls are available in a variety of different shapes, sizes, and materials. There are many different types of sex dolls for sale on the market including real life sex dolls, female sex dolls, Japanese sex dolls, realistic dolls, and hot sex dolls. Silicone sex dolls and tpe sex dolls, and fabric sex dolls made from fabric exist.
One of the most popular types of sex dolls is a female sex doll. There are many different types of female sex dolls that come in different body shapes and sizes. The real life sex dolls are molded after young females. These are mostly tpe made sex dolls. The tpe made sex dolls are made to feel like real human skin.these dolls come with a good set of tits and a perfectly toned body.
In sex doll porn, hot sex dolls and Japanese sex dolls are the main dolls to be used. These is because the Japanese sex dolls have a small frame and look stunning. There are also male sex dolls available on the market. It is important to remember that these are not real people and they are not meant to be used as substitutes for human beings.
Once you try a sex doll there is no going back.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Breast | 100cm |
| Waist | 68cm |
| Hip | 105cm |
| Net Weight | 51KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery
























Reviews
There are no reviews yet.