Opis
O njej
Tukaj, da vas razveseli, je najboljša izkušnja in partner zadovoljstva sex doll bot buy. Ta najsodobnejša realistična ljubezenska lutka je vse, kar ste si kdaj želeli, in je izdelana z umetno inteligenco. Toda počakajte, tu je še več, za vse perverzneže imamo dodatek za hentai sex doll tf machine za vse vaše najbolj divje sanje.
Vendar, kaj nas razlikuje od vseh drugih izbir tam zunaj? Naše rdečelaske lutke so posebej izdelane iz najboljših surovin, da zagotovijo najboljšo obstojnost in resnično sliko, kot so punčke. Poleg tega ga je napisala in ustvarila naša ekipa profesionalnih piscev, ki poskrbijo, da so vsi vidiki prispevka čim bolj brezhibni.
Zagotovite si najboljše zadovoljstvo z našimi revolucionarnimi seks punčkami še danes
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 162 cm |
| Zgornji del prsnega koša | 104 cm |
| Pas | 60 cm |
| Kolk | 97 cm |
| Ramo | 31 cm |
| Roka | 62 cm |
| noga | 80 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Neto teža | 32 kg |
| Ustna globina | 15 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 15 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.