Opis
O njej
Svet je poln veliko čudes, nekaj velikih, nekaj majhnih. Najboljši ali najbolj vpleten je izum seks lutke v resničnem življenju. Orodje, ki vam pomaga raziskati vaše najbolj notranje želje, ne da bi se soočili s sodbo velike večine. Uživanje v seksu, kot je bilo mišljeno.
Nekateri ljudje so v rokah in drugih fizičnih delih telesa. Roke spolnih lutk so bile oblikovane ob upoštevanju tega. Tukaj lahko uporabite roke za užitek. Seks lutka z velikim plenom ima gladke roke, ki vam pomagajo bolje zadovoljiti.
Za fafanje so najbolj uporabne različne napihljive lutke. Ti prihajajo obveščeni o nasmeščenih lutkah. S popolno ustno votlino, v katero lahko vtaknete svoje moške dele. Zgrajeni tako, da se počutijo gladke in popolne v vsakem trenutku, ko jih uporabite.
Če je užitek tisto, kar iščete, si vzemite eno seks lutko z gladko kožo in pojdite na pravi seks s punčkami. Vendar se morate zavedati, da te zabavne igrače imajo svojo ceno. Nekaj popravil tu in tam in še dolgo boste pripravljeni. Lahko poiščete strokovnjaka, ki vam bo pomagal pri popravljanju lutk, ali pa nabavite komplet za popravljanje lutk in to naredite sami. Preprosto in naravnost.
Za več informacij o tem si lahko ogledate naše seks lutke tumblr in si ogledate, katere sorte imamo za vas.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 174 cm |
| Prsi | 96 cm |
| Pas | 58 cm |
| Kolk | 95 cm |
| Neto teža | 46 KG |
| Ustna globina | 12 cm |
| Vaginalna globina | 22 cm |
| Analna globina | 18 cm |
Galerija lutk


















Ocene
Ni še nobene ocene.