Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | C-cup van 159 cm |
| Volledige buste | 79cm |
| Onder buste | 63cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 82cm |
| Arm Breedte | 57cm |
| Schouder breedte | 35cm |
| Been Lengte | 80cm |
| Voeten lengte | 22cm |
| Orale diepte | 10 cm |
| Vagina Diepte | 16cm |
| Anale diepte | 13cm |
| Netto gewicht | 35kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.