Beschrijving
Over haar
Bent u op zoek naar een losse losse gewrichten sekspop. Eentje die kan aannemen? Deze sekspop tit cumshot echte pop heeft de flexibiliteit en solide bouw die u zoekt. Dit is te danken aan een goed gedetailleerd heks sekspop ontwerp. Eentje waar een 1/8 maat mannelijke sekspop nooit aan kan tippen.
Bovendien is deze karada ni kiite sekspop een geweldige keuze als je op zoek bent naar volledig meeslepende seks. Daarom is dit de ideale harmoniepop voor al je seksuele behoeften. Dankzij deze roze haar sekspop. Je kunt er zeker van zijn dat elk moment je wildste seksuele fantasieën verkent met deze zoastria sekspop. Belooft volledig I,,ersief te zijn. Daarom, met deze sekspop neukpop. Je kunt er zeker van zijn dat je volledige seksuele bevrediging slechts een paar klikken verwijderd is. Je hoeft je zelfs geen zorgen te maken over de oorsprong van de sekspop. Je kunt er zeker van zijn dat je er een krijgt van een van de beste menselijke sekspopleveranciers op internet.
Dimensies
| Hoogte | 16,14 inch/41 cm |
| Borstomvang | 24,02 inch/61 cm |
| Heupomvang | 30,51 inch/77,5 cm |
| Taillemaat | 42cm/16.54in |
| Been lengte | 20cm |
| Netto gewicht | 7,5 kg |
| Vaginaal | 14 cm/5,5 inch |
| Anus | 13,26 cm/5,22 inch |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.