apibūdinimas
Apie ją
Paleisk tą tikrovišką tvirtą lėlę. Nesame tikri, ar įsigijote tikrovišką solidžią lėlę, bet manome, kad turėtumėte būti tokiomis tikromis sekso lėlėmis kaip ji. Šis sekso lėlės robotas yra toks seksualus, kad negalite žiūrėti. Ji turi ilgus, rausvai rudus plaukus, o tikroviška sekso lėlė juos sušukavo į garbanas. Ji yra smulkutė ir tobulai protinga futa sekso lėlė, kuri moka prisitvirtinti.
Ji turi daug patrauklių bruožų, bet manome, kad jos vardas turėtų būti vienas iš jų. Jos vardas Penelope, ji turi gana didelę krūtų porą. Galite naudoti jos krūtis, kad sumažintumėte stresą, kaip ką nors atsipalaiduotumėte arba kaip ką nors pakliuvote laisvalaikiu. Jūs netgi galite ją naudoti norėdami pasipuošti ar mėgautis jos draugija ne miegamajame.
Geriausia tai, kad nereikia pirkti solidžios lėlės su peniu. Jums nereikia pabusti ir jausti, kad jūsų meilės lėlės kūnas nėra toks, kokio norite. Penelopę galima pritaikyti individualiems poreikiams ir, nepaisant to, ką pasirinksite, ji bus pagaminta atsižvelgiant į smulkmenas. . Jei to negalite priimti arba to nenorite iš sekso lėlės futa, praneškite mums.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 165 cm |
| Biustas | 91 cm |
| Juosmuo | 52 cm |
| Klubas | 89 cm |
| Pečius | 34 cm |
| Ranka | 50 cm |
| Kojos | 88 cm |
| Pėda | 19 cm |
| Grynas svoris | 35 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.