Opis
O niej
Puść tę realistyczną, solidną lalkę. Nie jesteśmy pewni, czy masz prawdziwą, solidną lalkę, ale uważamy, że powinieneś pieprzyć prawdziwe lalki erotyczne, takie jak ona. Ten robot-lalka erotyczna jest tak seksowna, że nie możesz się powstrzymać od gapienia się. Ma długie, czerwonobrązowe włosy, które realistyczna lalka seksu ma ułożone w loki. Jest drobną i doskonale inteligentną lalką seksu futa, która wie, jak się przygotować.
Ma wiele atrakcyjnych cech, ale uważamy, że jej imię powinno być jedną z nich. Ma na imię Penelope i ma dość duże piersi. Możesz używać jej piersi, aby złagodzić stres, jako coś do relaksu lub jako coś do ruchania w wolnym czasie. Możesz nawet wykorzystać ją do zabawy w przebieranki lub cieszyć się jej towarzystwem poza sypialnią.
Najlepsze jest to, że nie musisz kupować solidnej lalki z penisem. Nie musisz się budzić i czuć, że ciało Twojej lalki miłości nie jest tym, czego chcesz. Penelopę można personalizować i niezależnie od tego, co wybierzesz, zostanie wykonana z dbałością o szczegóły. . Jeśli nie możesz tego zaakceptować lub jest to coś, czego nie chcesz od lalki erotycznej futa, daj nam znać.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 165 cm |
| Biust | 91 cm |
| Talia | 52cm |
| Biodro | 89cm |
| Ramię | 34cm |
| Ramię | 50cm |
| Noga | 88cm |
| Stopa | 19cm |
| Waga netto | 35kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.