Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 157 cm |
| Rindkere ülemine osa | 96 cm |
| Alumine rind | 67 cm |
| Vöökoht | 64 cm |
| Hip | 113 cm |
| Õlg | 40 cm |
| Arm | 58 cm |
| Jalg | 83 cm |
| Jalg | 21 cm |
| Neto kaal | 50 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.