Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 157 cm |
| Øvre bryst | 96 cm |
| Nedre bryst | 67 cm |
| Midje | 64 cm |
| Hofte | 113 cm |
| Skulder | 40 cm |
| Væpne | 58 cm |
| Bein | 83 cm |
| Fot | 21 cm |
| Netto vekt | 50 kg |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.