Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 157 cm |
| Zgornji del prsnega koša | 96 cm |
| Spodnji del prsnega koša | 67 cm |
| Pas | 64 cm |
| Kolk | 113 cm |
| Ramo | 40 cm |
| Roka | 58 cm |
| noga | 83 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Neto teža | 50 kg |
| Ustna globina | 12 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 15 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.