Beskrivning
Om henne
Presenterar stolt farfar till alla fantasiförnödenheter, det kommer att vara ingen mindre än den personliga Bowsette-sexdockan. Ett konstverk gjort med omsorg och känsliga detaljer för att leverera en produkt som är helt din och fångar din fantasi.
För att lägga till detaljer och anpassa figurerna måste mästerkonstnärerna på verkstaden tälja varje dockas ansiktsdrag enligt önskade krav. Ögonfärg, hårfärg, ögonform, storlek på kroppen, färgen på huden, faktiskt, du kan faktiskt måla i varje praktiskt taget detalj i dockan som du vill.
Våra skräddarsydda sexdockor är tillverkade av state-of-frill material som efterliknar äkta hud, och känslan är oöverträffad. Livliga, uttrycksfulla ansikten och artikulerade leder för att vara vilken position som helst betyder att när och var du än spelar med den – det kommer att vara som att spela med en riktig partner.
Ingen kan hindra dig från att ha så kul som du vill – bli en Bowsette just nu.
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 170 cm |
| Sätta dit | 78 cm |
| Under byst | 64 cm |
| Midja | 55,5 cm |
| Höft | 85 cm |
| Ärm | 63 cm |
| Palm | 17 cm |
| Axel | 33 cm |
| Ben | 93 cm |
| Fötter | 21 cm |
| Nettovikt | 39 kg |
| Vaginalt djup | 17 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri








Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.