Beschrijving
Over haar
Met trots presenteren wij de grootvader van alle fantasieconsumptieartikelen, en dat zal niemand minder zijn dan de gepersonaliseerde Bowsette sekspop. Een kunstwerk gemaakt met zorg en delicate aanrakingen om een product te leveren dat helemaal van jou is en jouw verbeelding prikkelt.
Om details toe te voegen en de figuren te personaliseren, moeten de meesterkunstenaars in de werkplaats het gezicht van elke pop snijden volgens de gewenste vereisten. Oogkleur, haarkleur, vorm van de ogen, grootte van het lichaam, de kleur van de huid, in feite kun je elk virtueel detail in de pop schilderen dat je wilt.
Onze op maat gemaakte sekspoppen worden geproduceerd van state-of-frill materialen die echte huid nabootsen, en het gevoel is ongeëvenaard. Levendige, expressieve gezichten en gearticuleerde gewrichten in elke positie betekenen dat wanneer en waar je ook speelt, het zal zijn alsof je met een echte partner speelt.
Niemand kan je ervan weerhouden zoveel plezier te hebben als je wilt – word nu een Bowsette.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Borstbeeld | 78cm |
| Onder buste | 64cm |
| Taille | 55,5 cm |
| Heup | 85cm |
| Arm | 63cm |
| Palm | 17cm |
| Schouder | 33cm |
| Been | 93cm |
| Voeten | 21cm |
| Netto gewicht | 39kg |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.