Popis
O ní
Hrdě představuje dědečka všech fantasy spotřebních doplňků, kterým nebude nikdo jiný než personalizovaná sexuální panenka Bowsette. Umělecké dílo vyrobené s péčí a jemnými doteky, které poskytuje produkt, který je celý váš a zaujme vaši představivost.
Aby bylo možné přidat detaily a upravit figurky, musí mistři v dílně vyřezat každé panence rys obličeje podle požadovaných požadavků. Barva očí, barva vlasů, tvar očí, velikost těla, barva kůže, ve skutečnosti můžete na panence vymalovat prakticky každý detail, který chcete.
Naše sexuální panenky na zakázku jsou vyráběny ze špičkových materiálů, které napodobují skutečnou kůži, a ten pocit je bezkonkurenční. Živé, výrazné tváře a kloubové spoje v jakékoli poloze znamenají, že kdykoli a kdekoli si s ním budete hrát – bude to jako hrát si se skutečným partnerem.
Nikdo vám nemůže zabránit v tom, abyste si užívali tolik zábavy, kolik chcete – staňte se Bowsettem právě teď.
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 170 cm |
| poprsí | 78 cm |
| Pod poprsím | 64 cm |
| Pás | 55,5 cm |
| Boky | 85 cm |
| Paže | 63 cm |
| Dlaň | 17 cm |
| Rameno | 33 cm |
| Noha | 93 cm |
| Nohy | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 39 kg |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek










Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.