Opis
O njoj
S ponosom predstavljamo djeda svih fantastičnih potrošnih materijala, koji neće biti ništa drugo do personalizirana seks lutka Bowsette. Umjetničko djelo izrađeno s pažnjom i delikatnim dodirima za isporuku proizvoda koji je potpuno vaš i osvaja vašu maštu.
Kako bi dodali detalje i prilagodili figure, majstori umjetnici na radionici moraju izrezbariti crtu lica svake lutke prema željenim zahtjevima. Boja očiju, boja kose, oblik očiju, veličina tijela, boja kože, zapravo, možete oslikati gotovo svaki detalj u lutki koji želite.
Naše prilagođene seks lutke proizvedene su od vrhunskih materijala koji oponašaju pravu kožu, a osjećaj je neusporediv. Živahna, izražajna lica i artikulirani zglobovi u bilo kojem položaju znače da kad god i gdje god se igrate s njim - to će biti kao da igrate sa pravim partnerom.
Nitko vas ne može spriječiti da se zabavite onoliko koliko želite – postanite Bowsette upravo sada.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 170 cm |
| Poprsje | 78 cm |
| Ispod poprsja | 64 cm |
| Struk | 55,5 cm |
| Hip | 85 cm |
| Ruka | 63 cm |
| Dlan | 17 cm |
| Rame | 33 cm |
| Noga | 93 cm |
| Stopala | 21 cm |
| Neto težina | 39 kg |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.