Описание
За нея
С гордост представяме дядото на всички фентъзи консумативи, което няма да бъде нищо друго освен персонализираната секс кукла Bowsette. Произведение на изкуството, направено с внимание и деликатни щрихи, за да достави продукт, който е изцяло ваш и пленява вашето въображение.
За да добавят детайли и да персонализират фигурите, майсторите художници в работилницата трябва да издълбаят чертата на лицето на всяка кукла според желаните изисквания. Цвят на очите, цвят на косата, форма на очите, размер на тялото, цвят на кожата, всъщност можете да нарисувате почти всеки детайл в куклата, която искате.
Нашите персонализирани секс кукли са произведени от висококачествени материали, които имитират истинска кожа, и усещането е несравнимо. Живи, изразителни лица и шарнирни стави във всяка позиция означават, че когато и където и да играете с него – ще бъде като да играете с истински партньор.
Никой не може да ви попречи да се забавлявате толкова, колкото искате – станете Bowsette точно сега.
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 170см |
| Бюст | 78см |
| Под бюст | 64см |
| талия | 55,5 см |
| Хип | 85 см |
| ръка | 63см |
| длан | 17 см |
| Рамо | 33см |
| Крак | 93см |
| Крака | 21 см |
| Нето тегло | 39 кг |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.