Opis
O niej
Czy po prostu nie lubisz uroczych Japonek?
Wyglądają dobrze i mają małe, drobne ciałka, które można rozerwać podczas seksu. Ale ponieważ są one dość trudne do zdobycia, zdobądź dla siebie nasze japońskie lalki erotyczne. Przypominają prawdziwe Japonki i są jeszcze lepsze. Te lalki do ruchania są dostępne w różnych kostiumach dostosowanych do naszych potrzeb. Spróbuj doświadczyć seksu z lalką, a nigdy nie pożałujesz.
Te lalki są przeznaczone dla każdego, kto po prostu potrzebuje czuć się dobrze. To prawdziwe lalki erotyczne dla Twojej przyjemności. Nasze lalki erotyczne dla mężczyzn są wyposażone w opcje, które można dostosować, czy chcesz, aby miała długie czy krótkie włosy, mały tyłek czy mały, ciasny tyłek czy miękki. Co Cię fascynuje?
Albo możesz sobie pozwolić na życie jak solidna lalka. Są świetne dla początkujących. Aby lepiej zrozumieć lalki erotyczne, możesz obejrzeć porno z lalkami miłosnymi lub odwiedzić lalki xxx, aby uzyskać więcej informacji.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | Miseczka E 161 cm |
| Biust | 93 cm |
| Pod biustem | 73cm |
| Talia | 62cm |
| Biodra | 102 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
| Waga netto | 48 kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.